Kişisel Bakım

Güzelliğiniz İçin Püf Noktalar1.  UV ışınlarından korunmak için nemlendiricinizin üzerine ve makyaj bazınızın altına güneş kremi sürün.

2. Tapınaklardaki saçlar diğer yerlere göre çok daha zayıftır. Kuaförünüze bu alanı dikkatlice çalışması için ipucu verin. Bu bölgede çok  fazla aydınlatma saçın incelmesine ve kırılgan hale gelmesine neden olacaktır.

3. Işık dalgaları buklelere alternatif olabilir  . Saçınızı uçlarını tutmadan geniş maşa ile yuvarlayın. Buradaki nokta, bukleler oluşmaması için uzun süre durmadan saç boyunca yukarıdan aşağıya yumuşak bir şekilde kaymaktır. Sonunda bukleleri bir tarakla hafifçe düzeltin.

4. Bir kalemle tüm dudakları gölgelendirmek yerine, “Aşk Tanrısının yayı” ndaki ana hatları yumuşatın. Görsel olarak dudaklar daha büyük ve dolgun görünecektir.

5. Ara sıra değil, her zaman bir makyaj malzemesi olan bir astar kullanmaya alışın. Kozmetikler çok daha uzun sürecek.

6. En sevdiğiniz parfümü kullandıktan sonra  vücut kremini cilde uygulayın. Aromayı olduğu gibi “bir arada tutacak” ve normalden daha uzun süre dayanacaktır.

7. Kaşlarınızın en uzun kıllarını asla çekmeyin. şekli tanımlayan onlardır. Aşırıya kaçarsanız, kaşlar gelişigüzel büyümeye başlayacaktır.

8. Buz küpünü bir mendille sarın ve yüzünüzü üç ila beş kez yavaşça ovalayın. Bu prosedürü günlük olarak tekrarlayın, cilt daha tonlanmış ve tazelenmiş olacaktır. Botoksun alternatifi olmayan nedir?

9. Saç stiline gelince  , modaya gitmeyin. Trendleri unutun: asıl önemli olan yüzünüzün şekli ve saçınızın tipidir.

10. Duvara yaslanmış bir amut deneyin . Günde sadece bir dakika böyle ayakta, beyni ve yüz derisini oksijenle doyurabilirsiniz.

11. Çok yoğun  egzersiz ve  diyet zararlı olabilir. Şiddetli kilo kaybı yüzü etkileyebilir – vücuttan daha yaşlı görünecektir.

12. Dolgun dudak efekti elde etmek için   altın fosforlu kalem kullanabilirsiniz. Makyaj tabanını kullandıktan sonra ve ruj uygulamadan önce dudak çevresine uygulayın.

13. Saç maskesi olarak doğal yoğurdu deneyin . Protein kuru saçları yumuşatmak için harikadır  .

14. Makyajı çıkarmak için sütü kullandıktan sonra, yüzünüze her zaman cildi sıkılaştıran, gözenekleri açan ve nemlendirici veya gece kremi gibi bir sonraki ürün için hazırlayan alkolsüz bir tonik sürün.

15. Göz çevresine bir kapatıcı ile karıştırırsanız,  göz yorgunluğunun belirtilerini gizlemek sıvı fosforlu kaleme yardımcı olur  . Bu ikili cildi nemlendirecek ve ona bir ışıltı verecektir.

16. Cildiniz çok hassas değilse, her gün bir kese kullanın  . Kan dolaşımını uyarır, cilt daha fazla oksijen alır ve daha sağlıklı görünür.

17. Sıcak duş ve banyodan kaçınırsanız bronzlaşma etkisi  daha uzun sürecektir. Ilık bir banyodan sonra kurulayın ve vücuda kokusuz bir losyon uygulayın.

18. Tırnakların sararmasını önlemek için  her zaman oje için bir taban kullanın.

19. Saça köpük veya şekillendirme spreyi uygulamadan önce en az% 70 kurutun. Ürünü ıslak saça uygularken, ürünü sulandırıyormuşsunuz gibi olur ve etkinliği azalır.

20. Karnınız üzerinde değil, sırt üstü uyumaya çalışın . Yüz yastığa temas ettiğinde kırışıklık riski vardır. En hassas bölgeler nazolabialdir. Bu alışkanlıktan kurtulamazsanız, sürtünmeyi azaltmak için ipek bir yastık kılıfı satın alın.

21. sizin için biraz allık ekleyin  yansıtıcı toz . Bu, saflığın ve tazeliğin etkisini artıracaktır.

22. Tokaları takmadan önce saç spreyi serpin . Çok daha iyi tutacaklar, bu da saçınız anlamına gelir.

23. Yüzünüz için uçucu yağlar kullandığınızdan emin olun  . Cildin en derin katmanlarına nüfuz edebilen ve ona bir parlaklık veren küçük moleküllerden oluşurlar.

24.  Rujun  daha uzun süre dayanması için dudaklarınıza tek kat kağıt havlu sürün ve üstüne şeffaf, gevşek bir
pudra sürün .

25. Kapatıcı sadece göz çevresi için değildir. Gözlerinizin iç köşelerine ve burun köprüsüne uygulayın.

26. Saunaya veya banyoya girmeden önce  saçınıza bir maske uygulayın ve bir havluyla sarın. Yüz ve vücut maskesini de unutma.

27. Bir sonraki saç boyası için aniden zamanı olmayan sarışınlar için, koyu renkli köklere talk pudrası uygulamanızı tavsiye ederiz – bu onları maskeler.

38.  Saç tellere bölünür, folyoya sarılır ve ütü ile 2-3 saniye ısıtılırsa yenileyici maskenin etkisi  artacaktır.

39. Sabah makyajınızı yaptıktan sonra  gün boyunca yenilemeyi unutmayın. Örneğin akşam yemeğinden sonra kirpiklerinizi boyayın, kapatıcı sürün ve rujunuzu yenileyin. Göz kapaklarına dikkat edin: kırışıklıklar ortaya çıkarsa, üzerlerini tekrar boyadığınızdan emin olun.

40. Göz altındaki şişkinlik konusunda endişeli misiniz? Deneyin …  kahve . Günde bir, en fazla, iki fincan aromatik içecek – ve sorun arka plana geri dönecektir.

41. Boyun kaslarındaki gerginlik yüze yansır. Düzenli olarak  masaj yapın ve en az 10 yaş daha genç görüneceksiniz.

42. Hızlı  dumanlı gözler için , kirpiklerin arasındaki alanı siyah kalemle – büyüme çizgisinin hemen üstüne – boyayın, ardından yumuşatmak için bir fırça ile karıştırın. Alt kirpik çizgisi için de aynısını yapın. Parlak pembe bir parıltı ekleyin.

43. Saçınıza haftada en az bir kez ara verin. Bu gün stil yok. Saçınızı en sevdiğiniz şampuanla yıkayın ve maskeyi 10 dakika boyunca uygulayın. Durulayın, ardından saçınızın doğal bir şekilde kurumasını bekleyin ve saç kremi uygulayın. Saçlar sağlıklı ve parlak görünecek .

44. Vücudun ipeksi ve yumuşak teniyle gurur duymak için krem ara sıra değil her zaman kullanılmalıdır .

45. Durulamaların durulamalardan çok daha etkili olduğunu asla unutmayın. Bir temizleyiciden tasarruf etmek daha iyidir, ancak bir antioksidan seruma harcamak.

46. ​​Neon ojenin kavanozdakiyle tamamen aynı görünmesini sağlamak için ilk kat beyaz cila uygulayın . Bu numara pastel tonlarda da işe yaramalı.

47. Çarpıcı bir saç dokusu elde etmek ister misiniz? Maşayı iki kez kullanın. İlk önce, tüm saçlarınızı üzerlerine sarın . Bukleleri tarakla biraz gevşetin. Ardından maşayı tekrar alın ve tek tek telleri etrafına sarın. Hacim tüm gün boyunca güvence altına alınmıştır.

48. Allık uygularken  ölçüye dikkat edin, aksi takdirde oyuncak bebek gibi görüneceksiniz. Elmacık kemiklerinin en dışbükey kısmından başlamalı, yumuşak bir şekilde aşağı inmelisiniz.

49. Kirpiklerin uzunluğunu görsel olarak  arttırmak için üst göz kapağının mukozasını bir kalemle (kirpik çizgisinin hemen altına) dikkatlice çekin. Ardından rimel uygulayın.

50. Üst kirpiklerde mavi rimel ve alt  kirpiklerde erik gözlerinizi aydınlatacak ve beyazları mükemmel şekilde açacaktır.

Bir yanıt yazın